Котушка Shimano Tranx A 301 (TRX301A)
Shimano Tranx A 301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tranx A 301
Усі ціни 20 →Катушка рыболовная Катушка Shimano Tranx 301 A 5+1BB | 16 401 грн. |
Катушка Shimano Tranx 301 A 5+1BB (TRX301A) | 16 400 грн. |
Котушка Shimano Tranx 301 A 5+1BB (TRX301A) | 16 400 грн. |
Котушка Shimano Tranx 301 A 5+1BB (TRX301A) TRX301A | 16 400 грн. |
Котушка Shimano Tranx 301 A 5+1BB (TRX301A) TRX301A | 16 400 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →