Циркуляційний насос Shimge CPHS 220-40F 30 м DN 40
Shimge CPHS 220-40F 30 м
DN 40
CPHпродуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:36000 л/год
Макс. напір:30 м
Споживана потужність:2900 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CPHS 220-40F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge CPHS 220-40F 30 м DN 40
Насос циркуляційний SHIMGE CPHs220-40F-380, сухий ротор, Hmax 30м, Qmax 60 | 22 724 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE CPHs220-40F 1047122 | 22 724 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE CPHs220-40F | 22 724 грн. |
Модификації Shimge CPHS 220-40F
Ціни на Shimge CPHS 220-40F |
---|---|---|---|---|
Shimge CPH 40-50F 17 м DN 50 | від 13 073 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPH 110-50F 20 м DN 50 | від 14 391 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 150-40F 25 м DN 40 | від 19 893 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 220-40F 30 м DN 40 | від 22 724 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →