Циркуляційний насос Shimge ZPS 15-9-140 9 м 1" 140 мм
Shimge ZPS 15-9-140 9 м
1"
140 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:1600 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:120 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ZPS 15-9-140
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge ZPS 15-9-140 9 м 1" 140 мм
Насос підвищення тиску SHIMGE з мокрим ротором 120Вт 1.6м³/ч Hmax 9м 3/4" | 3 083 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE ZPS15-9-140 1036261 | 3 083 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE ZPS15-9-140 | 3 083 грн. |
Насос підвищення тиску SHIMGE з мокрим ротором 120Вт 1.6м/ч Hmax 9м 3/4" Z | 3 083 грн. |
Модификації Shimge ZPS 15-9-140
Ціни на Shimge ZPS 15-9-140 |
---|---|---|---|---|
Shimge ZPS 15-9-140 9 м 1" 140 мм | від 3 083 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge ZP 15-9-160 9 м 1" 160 мм | від 3 170 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge ZPS 20-12-180 12 м 1 1/4" 180 мм | від 5 040 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →