Циркуляційний насос Shimge XP50-16F-280 16 м
Shimge XP50-16F-280 16 м
12 м16 м
XPпродуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:23000 л/год
Макс. напір:16 м
Споживана потужність:1300 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики XP50-16F-280
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XP50-16F-280 16 м
Усі ціни 8 →Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 1300Вт 22.8м³/ч Hmax 16м фланц | 18 315 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XP50-16F-280 1037814 | 18 315 грн. |
Циркуляційний насос опалення Shimge XP 50-16F-280 | 18 315 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XP50-16F-280, фланець, Qmax 380л/хв, 1,3 кВт 10 | 18 315 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XP50-16F-280, фланець, Qmax 380л/хв, 1,3 кВт | 18 315 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Shimge XP50-16F-280
Ціни на Shimge XP50-16F-280 |
---|---|---|---|---|
Shimge XP50-12F-280 12 м | від 17 206 грн. | 8 пропозицій | ||
Shimge XP50-16F-280 16 м | від 18 315 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →