Циркуляційний насос Shimge XPS 25-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм
Shimge XPS 25-6-130 6 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики XPS 25-6-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XPS 25-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130, Qmax=3,0м³ 1045383 | 3 036 грн. |
Циркуляційний насос опалення Shimge XPS 25-6-130 | 2 223 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130, Qmax=3,0м | 3 036 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130 | 3 036 грн. |
Модификації Shimge XPS 25-6-130
Ціни на Shimge XPS 25-6-130 |
---|---|---|---|---|
Shimge XPS 25-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 2 223 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge XPS 25-6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 2 249 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge XPS 20-6-130 6 м 1 1/4" 130 мм | від 2 215 грн. | 1 пропозиція | ||
Shimge XPS 15-6-130 6 м 1" 130 мм | від 2 791 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge XPS 32-6-180 6 м 2" 180 мм | від 2 697 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →