Циркуляційний насос Shimge XP65-12F-300 12 м
Shimge XP65-12F-300 12 м
XPпродуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:30000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:1300 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики XP65-12F-300
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XP65-12F-300 12 м
Циркуляційний насос опалення Shimge XP 65-12F-300 | 18 733 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XP65-12F-300, фланець, Qmax 500л/хв, 1,3 кВт 10 | 18 733 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XP65-12F-300, фланець, Qmax 500л/хв, 1,3 кВт | 18 733 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XP65-12F-300 1037800 | 18 733 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 1300Вт 30м/ч Hmax 12м фланцеве | 18 733 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →