Електропростирадло Shine EK-Lux
Shine EK-Lux |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine EK-Lux
Электрическая простынь SHINE EK-ЛЮКС (100x157 см) | 1 069 грн. |
Электропростынь одинарна SHINE EK-ЛЮКС (97x157 см) | 1 180 грн. |
Електропростирадло SHINE EK-ЛЮКС (100x157 см) | 1 069 грн. |
Електричне простирадло SHINE EK-ЛЮКС (100x157 см) | 1 080 грн. |
Електрична простирадло з підігрівом SHINE EK-ЛЮКС (100x157 см) | 1 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →