Електроковдра Shine EKB-1/220
Shine EKB-1/220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine EKB-1/220
Усі ціни 9 →Ковдра з підігрівом Shine ЕКВ-1/220 Люкс 100х165 см S | 1 089 грн. |
Електроковдра ЕКВ-1/220 (односпальна) Shine 165 см х100 см | 990 грн. |
Електроодеяло Shine ЕКВ-1/220 165x100см (242095000000504) | 1 053 грн. |
Електроковдра ЕКВ-1/220 | 990 грн. |
Ковдра з підігрівом Shine ЕКВ-1/220 Люкс 100х165 см | 1 089 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →