Електропростирадло Shine EK-1/220
Shine EK-1/220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine EK-1/220
Електричне простирадло SHINE EK-1/220 з таймером S | 1 065 грн. |
Електричне простирадло SHINE EK-1/220 з таймером | 1 065 грн. |
Електричне простирадло SHINE EK-1/220 | 990 грн. |
Електрична простирадло SHINE EK-1/220 з таймером | 1 065 грн. |
Електричне простирадло SHINE EK-1/220 з таймером | 1 146 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →