LED лампа Sho-Me F4 HB4 6500K 2pcs
Sho-Me F4 HB4 6500K 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sho-Me F4 HB4 6500K 2pcs
Led лампы Sho-Me F4 HB4 40W | 2 358 грн. |
Sho-Me F4 HB4 40W | 2 396 грн. |
LED лампа Sho-Me F4 HB4 40W | 2 280 грн. |
Світлодіодні лампи LED Sho-Me F4 HB4 (9006) 6500k 6000Lm 12-24v 40w | 2 691 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →