Намет Sierra Designs Alpenglow 4 (40156122)
Відео 2Фото 9 |
Sierra Designs Alpenglow 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:5.72 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Sierra Designs Alpenglow 4
Усі ціни 6 →Палатка Sierra Designs Alpenglow 4 (40156122) 132765 | 8 400 грн. |
Намет Sierra Designs Alpenglow 4 40156122 | 8 400 грн. |
Намет Sierra Designs Alpenglow 4 (40156122) | 8 728 грн. |
Намет Sierra Designs Alpenglow 4 (1012-40156122) | 8 400 грн. |
Намет чотиримісний Sierra Designs Alpenglow 4 Червоний (40156122) | 8 400 грн. |
Намет Sierra Designs Alpenglow 4 Темно-червоний | 8 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →