Об'єктив Sigma 14-24mm f/2.8 Art HSM DG (212954)
Sigma 14-24mm f/2.8 Art HSM DG |
|
Повнокадровий ультраширокий об'єктив під байонети Canon EF, Nikon F і Sigma SA, який не викривляє геометрію об'єктив в кадрі при ширококутної зйомки. Принаймні, так заявляє японська компанія-виробник моделі і вагомих підстав не довіряти їй немає. Чи жарт, оптична схема Sigma 14-24mm F2.8 DG HSM A побудована на базі 17 елементів в 11 групах, з них добра третина елементів — спеціальні для боротьби з хроматичними абераціями, а також іншими видами оптичних спотворень.
У всьому діапазоні зумування (14-24 мм) максимальне значення діафрагми об'єктива залишається постійним — f/2.8. До того ж вона має 9 пелюсток, що дозволяє дістати обриси об'єктив в зоні нерізкості правильної круглої форми. З органів управління на «тушки» моделі є тільки механічний перемикач режимів фокусування (ручний/автоматичний) і шкала відстаней, розмічена в футах і метрах. Як водиться представнику серії Art, об'єктив виготовлений в пило - і вологозахищеному виконанні. Передня лінза у моделі опукла, а байонетне кріплення виконано з металу. Важить об'єктив вельми солідно — 1150 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 14-24mm f/2.8 Art HSM DG
Усі ціни 11 →Ширококутний об'єктив Sigma AF 14-24mm f/2,8 DG HSM Art | 42 910 грн. |
Sigma AF 14-24mm f/2,8 DG HSM Art (for Nikon) | 41 100 грн. |
Об'єктив Sigma A 14-24mm f/2.8 DG HSM (Nikon) | 68 634 грн. |
Объектив Sigma 14-24mm f/2.8 DG HSM Art Canon EF | 43 200 грн. |
Sigma A 14-24mm f/2.8 DG HSM (Nikon) | 66 960 грн. |