Ножівка Stanley 2-20-037
Stanley 2-20-037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-20-037
Усі ціни 14 →Ножовка Stanley Jet-Cut по гипсокартону, 550 мм 2-20-037 | 1 143 грн. |
Ножівка Stanley Jet-Cut по гіпсокартону, довжина 550 мм, 7TPI 2-20-037 | 1 143 грн. |
Ножовка по гипсокартону универсальная Stanley "Jet-Cut" 550мм (2-20-037) | 1 143 грн. |
Ножівка Jet-Cut довжиною 550 мм для роботи по гіпсокартону STANLEY 2-20-03 | 1 143 грн. |
Ножовка Stanley Jet-Cut 550 мм 2-20-037 | 1 143 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →