Фарбопульт Sigma 6811041
Фото 8 |
Sigma 6811041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6811041
Фарбопульт Sigma HP 1.5 мм з верхнім пластиковим баком 600 мл (6811041) | 384 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HP 1.5 мм з верхнім пластиковим баком 600 мл (681104 | 384 грн. |
Sigma Краскораспылитель Sigma HP ?1.5 с в/б (пласт) (6811041) | 384 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HP 1.5 мм з верхнім пластиковим баком 600 мл (681104 | 384 грн. |
Фарборозпилювач HP 1.5 з в/б (пласт) SIGMA (6811041) | 384 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →