Вентилятор ID-COOLING TF-12025-ARGB
Відео 5Фото 5 |
ID-COOLING TF-12025-ARGB
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TF-12025-ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING TF-12025-ARGB
Усі ціни 20 →ID-Cooling TF 12025 ARGB (TF-12025-ARGB) TF-12025-ARGB | 348 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB, 120x120x25мм, 4-pin PWM, чорний | 349 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB черный | 349 грн. |
Кулер для корпуса ID-Cooling TF-12025-ARGB | 349 грн. |
Кулер до корпусу ID-Cooling TF-12025-ARGB | 349 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →