Унітаз Laufen Pro 8229520000001
Laufen Pro 8229520000001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 8229520000001
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий приставний Laufen PRO H8229520000001 без сидіння | 8 626 грн. |
Унітаз підлоговий Laufen PRO H8229520000001 без сидіння | 8 626 грн. |
Laufen Laufen Pro H8229520000001 | 8 925 грн. |
Підлоговий унітаз Laufen Pro 822952 (8.2295.2.000.000.1) | 8 626 грн. |
Унітаз пристінний Laufen PRO H8229520000001, приховані кріплення | 8 626 грн. |
Унитаз напольный приставной Laufen Pro H8229520000001 036062 | 8 625 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Laufen Pro 8229520000001:
- Додатково комплектується сидіння з кришкою
- Унітаз доступний зі спеціальним протизабруднюючим покриттям LCC (LAUFEN Clean Coat)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →