Спальний мішок SKIF Morpheus Ultra
Відео 1Фото 4 |
SKIF Morpheus Ultra |
|
Спальник-кокон торгової марки SKIF можна зарахувати до рішень просунутого цінового сегмента. Разом з тим, як для експедиційної моделі спальний мішок має вельми демократичний цінник. Експлуатувати його рекомендується взимку та у міжсезоння. Готовність до низьких температур підтверджує насамперед наявність 2-шарового синтетичного утеплювача MicroFiber. Крім того, тут передбачений анатомічний каптур зі зручним регулюванням та додаткові теплоізоляційні елементи — комір і вставки вздовж блискавки.
Спальник-кокон SKIF Morpheus Ultra дозволить жінкам комфортно відпочивати на природі при морозах до -5 градусів за Цельсієм, а чоловік - до -10 °C. В екстрених ситуаціях уберегти від серйозних проблем зі здоров'ям модель дозволить при похолоданні до -25 °C. І підкладка, і зовнішній шар виробу зроблені з поліестерової тканини, але для підвищення зносостійкості використовується матеріал із захистом від розриву Ripstop. У комплектацію входить компресійний чохол, який покликаний скоротити обсяги спального мішка під час транспортування. Також варто враховувати, що вага складає 2,4 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Morpheus Ultra
Усі ціни 11 →Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus Ultra (SOSBMU) | 5 290 грн. |
SKIF Outdoor Morpheus Ultra (SOSBMU) SOSBMU | 5 290 грн. |
Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus Ultra SOSBMU | 5 290 грн. |
Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus Ultra | 5 290 грн. |
Спальний мішок Skif Outdoor Morpheus Ultra (3890293) | 5 290 грн. |