Спальний мішок SKIF Morpheus 1900 (SOSBM1900)
Відео 1Фото 9 |
SKIF Morpheus 1900 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Morpheus 1900
Усі ціни 19 →Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus 1900 | 1 890 грн. |
Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus 1900 (SOSBM1900) | 1 890 грн. |
Спальний мішок Skif Outdoor Morpheus 1900 (SOSBM1900) | 1 880 грн. |
Спальный мешок Skif Outdoor Morpheus 1900 (SOSBM1900) SOSBM1900 | 1 634 грн. |
Спальний мішок Skif Outdoor Morpheus 1900 (SOSBM1900) SOSBM1900 | 1 890 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →