Швейцарський ніж SKIF Plus Trinket
Відео 1Фото 5 |
SKIF Plus Trinket |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Trinket
Усі ціни 17 →Нож складной, мультитул SKIF Plus Trinket (60мм, 6 функций), красный 223-1 | 98 грн. |
Нож SKIF Plus Trinket, красный K7003P-R | 98 грн. |
Нож SKIF Plus Trinket Red (K7003P-R) K7003P-R | 166 грн. |
Ніж Skif Plus Trinket Red (K7003P-R) | 93 грн. |
Ніж багатофункціональний SKIF Plus Trinket, ц: червоний | 98 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →