Швейцарський ніж SKIF Plus Shrimp (KJ5011ALx)
Фото 5 |
SKIF Plus Shrimp |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Shrimp
Ніж багатофункціональний Skif Plus Shrimp | 244 грн. |
Мультитул Skif Plus Shrimp (KJ5011ALx) | 189 грн. |
Багатофункціональний інструмент, мультитул Skif Plus Shrimp | 184 грн. |
Ніж багатофункціональний Skif Plus Shrimp (1013-63.02.19) | 184 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →