Похідний ніж SKIF Plus Birdy
SKIF Plus Birdy |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Birdy
Усі ціни 8 →Нож складной SKIF Plus Birdy (длина: 210мм, лезвие: 90мм, черное), оранжев | 395 грн. |
Нож Skif Plus Birdy Black (SPCM80B) SPCM80B | 401 грн. |
Ніж складаний SKIF Plus Birdy (довжина: 210мм, лезо: 90мм, чорне), оранжев | 395 грн. |
Нож складной SKIF Plus Birdy (длина: 210мм, лезвие: 90мм, черное), зеленый | 395 грн. |
Нож Skif Plus Birdy Blue (SPCM80BL) SPCM80BL | 395 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →