Ніж / мультитул SKIF Plus Pacman
SKIF Plus Pacman |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Pacman
Усі ціни 9 →Skif Plus Pacman (VK1924-Px) | 139 грн. |
Мультитул-брелок SKIF Plus Pacman VK1924-P | 139 грн. |
Мультитул SKIF Plus Pacman (VK1924-P) VK1924-P | 192 грн. |
Мультитул Skif Plus Pacman (VK1924-P) | 121 грн. |
Мультитул-брелок Skif Plus Pacman (630129) | 129 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →