Похідний ніж SKIF Adventure II SW
SKIF Adventure II SW |
|
Складаний повсякденний ніж торгової марки SKIF - це кишенькове рішення середнього цінового сегмента. Модель підходить, що називається на всі випадки життя, включаючи туризм та різні види відпочинку на природі. Тут передбачено лезо з гладкою ріжучою кромкою довжиною 97 мм з універсальним профілем drop-point, що добре справляється як з рухом, що ріже, так і колючим. Клинок зроблений із сталі марки 9Cr18MoV — це сплав із підвищеним вмістом хрому, який, власне, і забезпечує відмінну стійкість до корозії.
Метал характеризується високим рівнем твердості (від 57 до 58 одиниць за шкалою HRC), що сприяє тривалому збереженню гостроти заточування. Ніж SKIF Adventure II SW передбачає надійний замок frame lock, оснащений захисним блокуванням від випадкового складання, а завдяки зручному фліппер може зручно експлуатуватися однією рукою. Рукоятку моделі покривають вкладиші зі скловолокна G10, яке поєднує невелику вагу (всього менше 150 грам), зносостійкість та комфортне утримання в руці (навіть у рукавичках). З інших особливостей варто виділити наявність підпальцевої виїмки, отвори під темляк та кишенькової кліпси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Adventure II SW
Усі ціни 50 →Нож складной SKIF Adventure II SW (длина: 223мм, лезвие: 97мм), черный 224 | 1 560 грн. |
Нож и мультитул Skif Adventure Ii Sw (1765.02.76) | 1 561 грн. |
Skif Adventure II SW (424SE) Black | 1 560 грн. |
Нож туристический SKIF Adventure II SW black 424SE | 1 560 грн. |
Ніж Skif Adventure II SW Black (424SE) | 1 651 грн. |