Похідний ніж SKIF Stylus
Фото 3 |
SKIF Stylus |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Stylus
Усі ціни 8 →Нож складной Skif Stylus (длина: 205мм, лезвие: 90мм), черный 224-1051blac | 559 грн. |
Ніж Skif Stylus Olive | 860 грн. |
Ніж Skif Stylus Black | 860 грн. |
Ніж Skif Stylus Orange | 860 грн. |
Ніж Skif Stylus olive green | 860 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →