JBL Tune 130NC
Відео 35Фото 19 |
JBL Tune 130NC |
|
Зручний у використанні бездротові True Wireless навушники від популярного американського бренду JBL, представлені на ринку в 2021 році. Серед ключових особливостей моделі варто відзначити водонепроникність корпусу, хорошу автономність, а також розширені функціональні можливості. В основі навушників JBL Tune 130nc знаходяться 10-мм динамічні випромінювачі. Вбудований мікрофон забезпечує можливість використання навушників в якості гарнітури, при цьому реалізована система активного шумодава, а також спеціальний прозорий режим.
Функція Bass Boost забезпечує посилення низьких частот - для потужного, насиченого і чіткого баса. Пару зі смартфоном користувача або іншим джерелом сигналу здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth v 5.2, який забезпечує стабільне і енергоефективне з'єднання в радіусі до 10 м. Управління у навушників сенсорне, при цьому в додатку можна гнучко налаштовувати для кожного навушника окремо.
Водонепроникність корпусу становить IPX4 - цього цілком достатньо для занять спортом або використання навушників при легкому дощі, але безумовно недостатньо для плавання в басейні. Що стосується автономності, то самі навушники здатні пропрацювати в автономному режимі до 10 год, а комплектний кейс потенційно забезпечує їм ще до 40 ч.При цьому всього 10 хв в кейсі досить для того, щоб прослуховувати музику 2 ч. самі навушники надійно фіксуються в кейсі і не вивалюються під час транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune 130NC
Усі ціни 38 →Наушники JBL Tune 130NC TWS White (JBLT130NCTWSWHT) JBLT130NCTWSWHT | 2 799 грн. |
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 130NC TWS White (JBLT130NCTWSWHT) JBLT130NCTW | 2 799 грн. |
Навушники JBL Tune 130NC Black (JBLT130NCTWSBLK) | 3 000 грн. |
Наушники jbl tune 130nc tws White (jblt130nctwswht) | 2 452 грн. |
Бездротові навушники JBL Tune 130NC TWS White (JBLT130NCTWSWHT) JBLT130NCT | 2 419 грн. |