Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm
Відео 1Фото 3 |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm 2.8 мм4 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm
Усі ціни 18 →IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (2.8 мм) з подвійним підсв | 3 725 грн. |
Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (2.8 мм) IP-камера відеоспостереження Ексклюзи | 4 232 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (2.8 мм) з подвійним підсв | 4 232 грн. |
IP-камера Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (2,8 мм) DS-2CD1043G2-LIUF (2.8мм) | 4 232 грн. |
IP камера Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF (2.8мм) DS-2CD1043G2-LIUF (2.8мм) | 4 232 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 2.8 mm | від 3 725 грн. | 19 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF 4 mm | від 3 820 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →