Холодильник Snaige R13SM-P6000F білий
Фото 3 |
Snaige R13SM-P6000F білий 2021 рік |
|
Невеликий двокамерний холодильник висотою всього 85 см, представлений на ринку в 2021 році. Модель позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент і перш за все призначена для оснащення готельних номерів, дач або заміських будинків, в яких Користувач буває не часто і зупиняється ненадовго. Загальний корисний об'єм холодильника Snaige R13SM-P6000F становить 114 л.Модель однодверна, тобто доступ до невеликої морозильник об'ємом 17 л відкривається зсередини основного холодильного відділення. Незважаючи на компактні розміри, морозилка дозволяє заморожувати до 2 кг свіжих продуктів за добу, а завдяки цілком непоганій термоізоляції здатна зберігати холод всередині протягом 14 год без електрики. Також звернемо увагу на те, що енергоспоживання пристрою знаходиться на рівні класу а+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snaige 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snaige.
Купити Snaige R13SM-P6000F білий
Усі ціни 25 →Snaige Snaige R13SM-P6000F | 10 699 грн. |
Холодильник Snaige R13SM-P6000F | 11 495 грн. |
Холодильник Snaige R13SM-P6000F | 10 731 грн. |
SNAIGE R13SM-P6000F | 11 281 грн. |
Холодильник Snaige R13SM-P6000F | 10 369 грн. |