Комп'ютерне крісло Sofotel EG-223
Фото 9 |
Sofotel EG-223 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sofotel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sofotel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sofotel EG-223
Усі ціни 7 →Офісне крісло Sofotel EG-223 Black | 4 490 грн. |
Офисное кресло Sofotel EG-223 Black | 4 266 грн. |
Крісло для керівника Sofotel EG-223 Brown | 4 216 грн. |
Офісне крісло Sofotel EG-223 Black | 4 490 грн. |
Кресло для руководителя Sofotel EG-223 Brown | 4 206 грн. |
Крісло для керівника Sofotel EG-223 Brown | 4 206 грн. |
Кресло для руководителя Sofotel EG-223 Brown | 4 212 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →