Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Sofotel

Комп'ютерне крісло Sofotel Praga

Фото - Комп'ютерне крісло Sofotel Praga
Фото 17
Sofotel Praga
Колір
Призначеннядля персоналу
Розміри і вага
Висота спинки83 см
Ширина спинки у плечах42 см
Розміри сидіння (ШхГ)45x46 см
Висота сидіння45 - 50 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння19 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sofotel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sofotel.

Купити Sofotel Praga

Усі ціни 14 →

Крісло для персоналу Sofotel Praga Light Grey

Крісло для персоналу Sofotel Praga Light Grey відзначається сучасним дизайном і високим рівнем комфорту. Виготовлене з дихаюч... щеої мікросітки, воно забезпечує ефективну вентиляцію та підтримує комфорт навіть при тривалому використанні. Регулювання висоти сидіння (від 45 до 50 см), кута нахилу спинки та підголівника дозволяє легко налаштувати крісло під індивідуальні потреби користувача. Ергономічна форма сидіння з підтримкою попереку сприяє правильній поставі, зменшуючи навантаження на спину та шию. Міцні, прогумовані коліщатка забезпечують плавне пересування без пошкоджень підлоги. Регульовані підлокітники і висока спинка з мікросітки додають додаткового комфорту та підтримки. Надійна п’ятиніжка забезпечує стабільність конструкції. Це ідеальне рішення для офісних працівників, які цінують сучасний дизайн, надійність і можливість персоналізації робочого місця.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 347 грн.

Офісне крісло на колесах із мікросітки Praga "Sofotel"

Маркетплейс: Rozetka.ua  MenshopSale З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 490 грн.

Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black

Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black — сучасне та зручне рішення для комфортної роботи. Виготовлене з дихаючої мік... щеросітки, воно забезпечує оптимальну вентиляцію та підтримує комфорт протягом усього робочого дня. Регульована висота сидіння (від 45 до 50 см) та можливість регулювання кута нахилу спинки дозволяють налаштувати крісло під індивідуальні потреби користувача. Підлокітники додають додаткову підтримку для рук, а подвійні прогумовані коліщатка забезпечують легке переміщення без пошкоджень підлоги. Компактні габарити (загальна висота до 128 см, ширина — 64 см, глибина сидіння — 46 см) роблять це крісло ідеальним для будь-якого офісного простору. Міцна конструкція та сучасний дизайн у чорному кольорі дозволяють йому гармонійно вписатися у будь-який інтер'єр. Sofotel Praga Black поєднує функціональність, ергономіку та стиль, що сприяє підвищенню продуктивності та зручності працівників.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 083 грн.

Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Black

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 089 грн.

Офісне крісло для персоналу Sofotel Praga Grey

Офісне крісло Sofotel Praga Grey поєднує сучасний дизайн із високим рівнем комфорту. Виготовлене з дихаючої мікросітки, яке з... щеабезпечує хорошу вентиляцію під час тривалого використання. Регульована висота сидіння від 45 до 50 см дозволяє легко налаштувати положення для оптимальної ergonomічності. Спинка має можливість нахилу для зручної підтримки спини, а підголівник додає додатковий комфорт при тривалому сидінні. Надійні подвійні прогумовані коліщатка забезпечують плавний рух і стабільність на різних підлогових покриттях. Каркас крісла виконаний з міцних матеріалів, що гарантує довгий термін служби. Компактні розміри (загальна висота до 128 см, ширина 64 см, глибина сидіння 46 см) роблять його ідеальним для різних офісних просторів. Це офісне крісло підходить для тривалого використання, сприяє підтримці правильної постави і підвищує продуктивність праці. Завдяки сучасному дизайну та функціональності, модель Praga Grey стане ефективним та зручним рішенням для будь-якого офісу або домашнього робочого місця.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 049 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Sofotel Praga