Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-200 CHZ DESIGN
Відео 20Фото 9 | від 6 912 до 10 477 грн. Порівняти ціни 15 →Розмір:120 мм Продуктивність:175 м³/год Шум:35 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT-DESIGN 10
Характеристики
Soler&Palau SILENT-200 CHZ DESIGN |
|
Серія DESIGN 3C комплектується 4-ма змінними кольоровими смужками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-200 CHZ DESIGN:
- Світловий індикатор
- Вага — 0.88 кг
- Модель SILENT-200 CZ DESIGN — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-200 CRZ DESIGN — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-200 CHZ DESIGN — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-200 CHZ DESIGN
Колір:
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-200 CHZ Design-3C (5210604200) 5210604200 | 7 203 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CHZ SILVER DESIGN 3C | 10 477 грн. |
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CHZ DESIGN 3C з Датч вологост | 7 945 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CHZ DESIGN 3C | 7 945 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CHZ DESIGN-3C | 7 945 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо