Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-300 CZ DESIGN
Відео 20Фото 9 | від 6 426 до 7 998 грн. Порівняти ціни 14 →Розмір:150 мм Продуктивність:250 м³/год Шум:38 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT-DESIGN 10
Характеристики
Soler&Palau SILENT-300 CZ DESIGN |
|
Серія DESIGN 3C комплектується 4-ма змінними кольоровими смужками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-300 CZ DESIGN:
- Світловий індикатор
- Вага — 1.5 кг
- Модель SILENT-300 CZ DESIGN — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-300 CRZ DESIGN — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-300 CHZ DESIGN — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-300 CZ DESIGN
Колір:
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CZ Design-3C (5210623800) 5210623800 | 7 580 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ SILVER | 6 426 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ DESIGN-3C, 5210623800 | 7 580 грн. |
Вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ DESIGN-3C | 7 580 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CZ DESIGN 3C | 6 595 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо