Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT
Відео 20Фото 9 | від 4 898 до 5 503 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:100 мм Продуктивність:85 м³/год Шум:27 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT-DESIGN 10
Характеристики
Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT:
- Світловий індикатор
- Вага — 0.65 кг
- Модель SILENT-100 CZ DESIGN — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-100 CRZ DESIGN — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-100 CHZ DESIGN — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT | 5 503 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT | 5 503 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT | 4 898 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо