Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-200 CRZ DESIGN
Відео 20Фото 9 | від 6 835 до 9 027 грн. Порівняти ціни 16 →Розмір:120 мм Продуктивність:175 м³/год Шум:35 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT-DESIGN 10
Характеристики
Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN |
|
Серія DESIGN 3C комплектується 4-ма змінними кольоровими смужками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN:
- Світловий індикатор
- Вага — 0.88 кг
- Модель SILENT-200 CZ DESIGN — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-200 CRZ DESIGN — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-200 CHZ DESIGN — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT-DESIGN SILENT-200 CRZ DESIGN
Колір:
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-200 CRZ Silver Design-3C (5210606100) 52106 | 9 027 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C | 9 027 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C, 5210604100 | 6 835 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C | 9 027 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо