Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT SILENT-300 CZ PLUS
Відео 22Фото 7 | від 4 943 до 8 423 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:150 мм Продуктивність:320 м³/год Шум:36 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENT 12
Характеристики
Soler&Palau SILENT-300 CZ PLUS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENT-300 CZ PLUS:
- Світловий індикатор
- Вага — 1.65 кг
- Модель SILENT-300 CZ PLUS — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель SILENT-300 CRZ PLUS — має таймер вимкнення
- Модель SILENT-300 CHZ PLUS — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau SILENT SILENT-300 CZ PLUS
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CZ Plus (5210419700) 5210419700 | 5 554 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ PLUS | 5 554 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CZ PLUS | 5 554 грн. |
Малошумний вентилятор Soler & Palau SILENT-300 CZ PLUS | 4 943 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENT-300 CZ 'PLUS' DESIGN-3C | 8 423 грн. |
Soler&Palau Soler&Palau Silent-300 CZ Plus Design-3C (5210622700) 52106227 | 8 423 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau SILENT-300 CZ PLUS DESIGN 3C | 8 423 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau Silent-300 CZ Plus (5210419700) | 5 299 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо