Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Sonix

Всесезонна шина Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q

Фото - Шини Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q
Фото 4
Виберіть розмір шин
Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q
265/70 R17
115
Q
265/70 R17
118
Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
265 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
115
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonix 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonix.

Купити Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q

Усі ціни 6 →

Sonix PrimeMaster R/T 265/70 R17 115Q OWL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 171 грн.

Sonix PrimeMaster R/T 265/70 R17 115Q RWL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
5 082 грн.

Sonix Primemaster R/T (265/70R17 115Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 879 грн.

Всесезонные шины SONIX PrimeMaster R/T 265/70 R17 115Q RWL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 168 грн.

Sonix PrimeMaster R/T (265/70 R17 115Q)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 172 грн.

Sonix Primemaster R/T (265/70R17 115Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 326 грн.

Динаміка цін на Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q

Ціни на Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q
Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 115Q від 4 879 грн.6 пропозицій
Sonix Primemaster R/T 265/70 R17 118Q від 5 000 грн.24 пропозиції