Об'єктив Sony 24-70mm f/2.8 ZA A SSM Vario-Sonnar T* (SAL-2470Z)
Sony 24-70mm f/2.8 ZA A SSM Vario-Sonnar T* |
|
. Універсальний об'єктив під системи Minolta і Sony з матрицями full frame і байонетами A. За діапазоном фокусних відстаней належить до середнього класу — 24-70 мм, при цьому світлосила незмінна і становить f/2.8. Автофокусування забезпечується ультразвуковим мотором. Діафрагма — 7-пелюсткова, з мінімальним значенням 22.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 24-70mm f/2.8 ZA A SSM Vario-Sonnar T*
Усі ціни 6 →Об'єктив для фотоапарата Sony SAL2470ZA 24-70mm f/2.8 Vario-Sonnar T * Ssm | 77 506 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony SAL2470ZA 24-70mm f/2.8 Vario-Sonnar T* Ssm | 77 313 грн. |
SONY 24-70mm f/2.8 GM для NEX FF | 88 999 грн. |
Об'єктив Sony 24-70mm f/2.8 SSM Carl Zeiss II DSLR/SLT (SAL2470Z2.SYX) SAL | 74 334 грн. |
Sony Об'єктив Sony 24-70mm f/2.8 SSM Carl Zeiss II DSLR/SLT (SAL2470Z2.SYX | 74 334 грн. |
0 0 1 9 |
Знімав цим об'єктивом на А850, тепер перейшов на А99. Такої картинки, на жаль, я не отримував ні від об'єктивів Соні ні від Мінолти, хоча зі "Стариканом" були гарні фото, але трохи звичайно не цейс-соні. Порадувала різкість на відкритій і якась неповторна картинка, повітряна, красиво промальована з чіткими деталями та насиченими квітами. Впіймав себе на тому, що став менше правити в лайтрумі з цим склом і це на краще. Не погоджуся з тими, хто говорить що для професіонала головне - не об'єктивна техніка. Це не зовсім так. Професіонал просто вичавить із середнього скла максимум а з цим об'єктивом легше знімати і непрофесіоналу, тому відсоток реально хороших знімків зріс. Ще тішить що можна доводити різкість у будь-який бік вручну після фокусування. Дуже зручна опція, яка пішла в небуття на Е серії об'єктивів. Об'єктив через свою універсальність перекриває більшу частину потреб і через свою картинку цілком замінює кілька самих ходових фіксів у своєму діапазоні (суб'єктивно). - Різкий на всіх значеннях діафрагми - Передача кольорів на відмінно - Якась невимовна словами "цейсівська" щось картинка - У принципі ціна, але брав на вторинці, начебто й непогано - Рідні фільтри дорогі користуюся Sony 24-70mm f/2.8 ZA A SSM Vario-Sonnar T* кілька місяців |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →