Карта пам'яті Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ (SF-M256T)
Відео 1Фото 11 |
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256Gb |
|
Підвищена стійкість до вигинів. Захист від пилу i вологи IP68. Ударозахист.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ
Усі ціни 28 →Карта пам'яті Sony 256GB Sdxc C10 UHS-II U3 V60 (SFM256T.SYM) | 8 204 грн. |
Карта памяти Sony 256GB Sdxc C10 UHS-II U3 V60 (SFM256T.SYM) | 8 142 грн. |
Аксесуар SONY SFM256T.SYM | 9 199 грн. |
Карта пам`яті Sony SDXC 256GB C10 UHS-II U3 V60 R277/W150MB/s Tough (SFM25 | 9 199 грн. |
SONY 256GB SDXC C10 UHS-II U3 V60 Tough (SFM256T.SYM) | 9 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 64 ГБ | від 2 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ | від 3 525 грн. | 33 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ | від 6 720 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →