Навушники
Soundcore Life Note 3i V2
Фото 6 |
Soundcore Life Note 3i V2 |
|
Активне шумозаглушення. Можливість налаштування, керування та оновлення прошивки зі смартфона за допомогою фірмової програми Soundcore. Бездротове заряджання кейсу. Пошук навушників за допомогою смартфона.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Soundcore Life Note 3i V2
Усі ціни 12 →Навушники ANKER SoundСore Life Note 3i Black (A3983G12) | 2 599 грн. |
Бездротові навушники Anker SoundСore Life Note 3i Black A3983G12 | 2 599 грн. |
Навушники Anker SoundCore Life Note 3i Black (A3983G12) | 2 634 грн. |
Навушники Anker SoundCore Life Note 3i Black (A3983G12) A3983G12 | 2 599 грн. |
Anker Навушники Anker SoundCore Life Note 3i Black (A3983G12) A3983G12 | 2 599 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →