Акустична система Soundking FP-KB12A
Soundking FP-KB12A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundking 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundking.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Soundking FP-KB12A
Акустична система Soundking KB12A-1 | 9 938 грн. |
Акустическая система Soundking KB12A-1 | 9 938 грн. |
Акустична система Soundking KB12A-1 | 9 938 грн. |
Активная акустическая система Soundking SKKB12A-1 | 9 938 грн. |
Акустична система SOUNDKING SKKB12A-1 | 9 938 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи Soundking FP-KB12A:
- Максимальний рівень звукового тиску — 121 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →