Литий диск SPORTMAX RACING 005 8x17/5x112 ET35 DIA67,1
від 4 289 до 4 720 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 005 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 005 8x17/5x112 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 005 8x17/5x112 ET35 DIA67,1
Сортувати
SPORTMAX RACING SR-005 8,0x17/5x112 D67,1 ET35 BSL | 4 395 грн. |
Диски Sportmax Racing SR005 8x17 5x112 ET35 DIA67,1 (BSL) | 4 289 грн. |
Sportmax Racing SR-005 8x17 5x112 ET35 DIA67.1 | 4 720 грн. |
Sportmax Racing SR-005 8x17 5x112 ET35 DIA67.1 BKP | 4 653 грн. |
SR 005 BSL (PCD5x112.0 R17 J8.0 ET35 DIA67.1) | 4 460 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-005 8x17 5x112 ET35 DIA67.1 BKP | 4 631 грн. |
Закрити
Схожі