Електрогітара Squier Affinity Series Stratocaster HH
Відео 3Фото 14 |
Squier Affinity Series Stratocaster HH
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Stratocaster HH
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Stratocaster HH
Усі ціни 22 →Електрогітара Squier by Fender Affinity Series Stratocaster Hh Lr Charcoal | 17 400 грн. |
Электрогитара Squier by Fender Affinity Series Stratocaster Hh Lr Olympic | 17 401 грн. |
Электрогитара SQUIER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HH LR OLYMPIC WHITE | 17 400 грн. |
Гітара Fender Squier Affinity Series Stratocaster HH LRL OW | 14 760 грн. |
Электрогитара SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HH LR CHARCOAL | 14 060 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →