Електрогітара Squier Affinity Series Stratocaster HSS
Відео 4Фото 6 |
Squier Affinity Series Stratocaster HSS
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Stratocaster HSS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Stratocaster HSS
Усі ціни 7 →Электрогитара Squier by Fender Affinity Series Stratocaster Hss Mn Black B | 21 121 грн. |
Електрогітара Squier by Fender Affinity Series Stratocaster Hss Mn Black B | 21 201 грн. |
Электрогитара SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HSS MN BLACK B | 21 200 грн. |
Fender Squier Fsr Affinity Series Stratocaster Hss Il Natural | 11 760 грн. |
Електрогітари SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HSS MN SIENNA | 14 554 грн. |
Электрогитара SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HSS MN SIENNA | 14 554 грн. |
Електрогітари SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES STRATOCASTER HSS MN BLACK B | 20 140 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →