Болгарка Stal KShM 71-125 (81983)
Фото 4 |
Stal KShM 71-125 710 Вт850 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal KShM 71-125
Болгарка (Угловая шлифмашина) Сталь КШМ 71-125 | 954 грн. |
Болгарка (УШМ) Сталь КШМ 71-125 | 1 356 грн. |
Шліфмашина кутова Сталь КШМ 71-125 | 1 358 грн. |
Модификації Stal KShM 71-125
Ціни на Stal KShM 71-125 |
---|---|---|---|---|
Stal KShM 71-125 | від 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Stal KShM 85-125 | від 1 546 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →