Лещата Yato YT-6504 губки 200 мм
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-6504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6504 губки 200 мм
Усі ціни 10 →Тиски слесарные Yato 200 мм (YT-6504) | 8 500 грн. |
Лещата слюсарні обертові з наковальнею YATO 200мм 21кг (YT-6504) | 7 162 грн. |
Лещата слюсарні YATO 200 мм (YT-6504) | 9 730 грн. |
Тиски(200мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом YATO YT-6504 | 8 910 грн. |
Тиски слюсарні поворотні з ковадлом YATO 200мм 21кг (YT-6504) | 7 162 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yato YT-6504
Ціни на Yato YT-6504 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6501 губки 100 мм | від 2 950 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6502 губки 125 мм | від 3 877 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-65048 губки 150 мм | від 7 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6503 губки 150 мм | від 4 887 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-6504 губки 200 мм | від 6 597 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-65049 губки 200 мм | від 10 110 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →