Молоток Stanley FatMax FMHT1-51275
Фото 5 |
Stanley FatMax FMHT1-51275 453 г567 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT1-51275
Усі ціни 9 →Молоток Stanley FatMax Next Generation с весом головки 453 г FMHT1-51275 | 2 162 грн. |
Молоток Stanley FatMax Next Generation з вагою головки 453 г FMHT1-51275 | 2 162 грн. |
Молоток столярный Stanley Fatmax Next Generation 453г (FMHT1-51275) | 2 162 грн. |
Молоток FATMAX® NEXT GENERATION з вагою головки 453 г, з загнутим цвяходер | 2 162 грн. |
Молоток Stanley FatMax 453 г FMHT1-51275 | 2 162 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stanley FatMax FMHT1-51275
Ціни на Stanley FatMax FMHT1-51275 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT1-51275 | від 2 162 грн. | 9 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT1-51277 | від 2 206 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →