Молоток Stanley STHT0-54159
Фото 4 |
Stanley STHT0-54159 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT0-54159
Усі ціни 14 →Молоток столярный Stanley Fiberglass с весом головки 315 г STHT0-54159 | 770 грн. |
Молоток столярний Stanley Fiberglass з вагою головки 315 г STHT0-54159 | 770 грн. |
Молоток столярный Stanley Fiberglass 315г (STHT0-54159) | 770 грн. |
Молоток столярний Fiberglass з вагою головки 315 г STANLEY STHT0-54159 | 770 грн. |
Молоток Stanley Fiberglass 290 мм STHT0-54159 | 770 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Stanley STHT0-54159
Ціни на Stanley STHT0-54159 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT0-54158 | від 752 грн. | 9 пропозицій | ||
Stanley STHT0-54159 | від 769 грн. | 14 пропозицій | ||
Stanley STHT0-54160 | від 878 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →