Покрівельний молоток Stanley STHT0-51311
Фото 4 |
Stanley STHT0-51311 бойок без насічок бойок з насічкою |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT0-51311
Усі ціни 30 →Молоток плотника Stanley Lathammer Fiberglas c весом головки 600 г STHT0-5 | 1 464 грн. |
Молоток тесляра Stanley Lathammer Fiberglas з вагою головки 600 г STHT0-51 | 1 464 грн. |
Молоток кровельщика Stanley 600г (STHT0-51311) | 1 464 грн. |
Молоток-обценьки Stanley (STHT0-51311) STHT0-51311 | 1 464 грн. |
Молоток тесляра LATHAMMER FIBERGLAS c вагою головки 600 г STANLEY STHT0-51 | 1 464 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley STHT0-51311
Ціни на Stanley STHT0-51311 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT0-51311 | від 945 грн. | 30 пропозицій | ||
Stanley STHT0-51312 | від 1 299 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →