Струбцина Intertool HT-6023 300 мм
Фото 7 |
Intertool HT-6023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6023 300 мм
Усі ціни 10 →Intertool Intertool HT-6023 | 209 грн. |
Струбцина автомат 300x60 мм INTERTOOL HT-6023 | 309 грн. |
Струбцина-автомат 300 x 60мм INTERTOOL HT-6023 | 175 грн. |
Струбцина автомат 300х60мм INTERTOOL HT-6023 | 234 грн. |
Струбцина автоматична 60х300мм. (Intertool) HT-6023 | 207 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool HT-6023
Ціни на Intertool HT-6023 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6020 150 мм | від 155 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6022 200 мм | від 165 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6023 300 мм | від 175 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →