Дриль-шурупокрут Stark CD 12-2 Li-Ion (210012010)
Відео 2Фото 3 |
Stark CD 12-2 Li-Ion |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark CD 12-2 Li-Ion
Усі ціни 18 →Аккумуляторный шуруповерт Stark CD 12-2 Li-Ion (210012010) | 1 897 грн. |
Шуруповерт Stark Cd 12-2 Li-lon (210012010) | 1 898 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Stark CD 12-2 Li-Ion (210012010) 210012010 | 2 079 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Stark CD 12-2 66862 | 2 079 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Stark CD 12-2 Li-Ion | 1 896 грн. |
ще 13 пропозицій
Купував в 2020 році, Реально живучий, використовую як дриль, як шурупокрут, як бор машину. Живучий, саморізи 4,8х130 закручує Немає в комплекті дужки чи ремінця для кріплення Иван Иванович: користуюся Stark CD 12-2 Li-Ion більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дриля / шурупокрута Stark CD 12-2 Li-Ion:
- Індикатор рівня заряду акумулятора
РекомендуємоПорівняти в таблиці →