Дриль-шурупокрут Kraissmann 2500 E-ABS 12/2 Li
Відео 1Фото 4 |
Kraissmann 2500 E-ABS 12/2 Li |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2500 E-ABS 12/2 Li
Усі ціни 8 →Шуруповерт аккумуляторный KRAISSMANN 2500 e-abs 12/2 li | 1 989 грн. |
Шурупокрут Kraissmann 2500 E-ABS 12/2 Li | 1 811 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2500 E-ABS 12/2 LI (2 батареї 2500мАч, | 2 106 грн. |
Шуруповерт акумуляторний ударний KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 LI (кейс) | 1 868 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут ударний KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 Li | 1 715 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →